Lista produktów producenta Högert

Högert

Högert

Więcej
na stronie
0 Recenzja (e)
11,00zł

Dwa brzeszczoty przeznaczone do cięcia metalu, stopów metali oraz tworzyw sztucznych. Do stosowania w piłach ręcznych posiadających możliwość wymiany ostrza.

0 Recenzja (e)
29,00zł

Kątownik przeznaczony do prac stolarskich oraz murarskich, służy do wyznaczania kąta prostego. Do wykonywania przymiarów.

0 Recenzja (e)
45,90zł

Klucz nastawny typu szwedzkiego przeznaczony do prac hydraulicznych i mechanicznych. Szerokie zastosowanie w serwisach, przy konserwacji urządzeń i naprawach.

0 Recenzja (e)
8,00zł

Komplet dwóch ścisków sprężynowych umożliwiających szybkie, punktowe mocowanie przy sklejaniu i przytrzymywaniu różnych elementów np. w pracach stolarskich i modelarskich.

0 Recenzja (e)
18,00zł

Kieszonkowa drewniana miara składana. Przeznaczona do wykonywania pomiarów do 2 m. Wykonana zgodnie z unijną dyrektywą o przyrządach pomiarowych (MID).

0 Recenzja (e)
39,00zł

Nóż z wymiennym ostrzem trapezowym do wykonywania prac wykończeniowych.

0 Recenzja (e)
13,50zł

Okulary przeznaczone do ochrony oczu podczas prac remontowo-budowlanych.Produkt został poddany ocenie zgodności w oparciu o normę EN 166:2001 i dyrektywę europejską.

0 Recenzja (e)
5,90zł

Do wykrywania napięcia w przewodach i gniazdach.

0 Recenzja (e)
29,80zł

Przecinak o sześciokątnym przekroju 19 mm, z osłoną zabezpieczającą dłoń przed uderzeniem. Przeznaczony do kucia i wycinania otworów w ścianach, rozbijania i kruszenia twardych materiałów takich jak bloczki betonowe oraz cegły.

0 Recenzja (e)
60,00zł

Szczypce automatyczne do zdejmowania izolacji z przewodów jedno- i wielożyłowych, wykorzystywane przy pracach instalacyjnych i montażowych.

0 Recenzja (e)
37,00zł

Szczypce boczne do cięcia przewodów i drutu. Atestowane do pracy pod napięciem przy średnich i dużych obciążeniach.

0 Recenzja (e)
29,20zł

Szczypce boczne do cięcia drutu. Do prac przy średnich i dużych obciążeniach.

Produkty 1 - 12 z 24 dostępnych